Goldenika solüsyonları ile neler yapacağınızı hayal edebilirseniz, hem bayilik fırsatlarını hemde size ait özel eşyalarınızı altın’a çevirebileceğinizin ne kadar sıra dışı bir buluş olduğunu keşfedebilirsiniz.

Türkiye’de Altın kaplama solüsyonlarında tek üretici firma olmanın haklı gururu ile Goldenika’yı tanıtmak değil, dokunduğunuzun altın olduğunu hissetmenizi, şöhreti yaşam alanlarınıza taşımayı, altın’a dokunmanın bir ayrıcalık olduğunu hissetmenizi sağlıyoruz.

Tüm pazarda söz sahibi olmanın bölge bayiliğiniz ile sizlere kazandıracağı büyüme tamemen sizin elinizde.

“BAYİLERİMİZ İLE BÜYÜYORUZ” 2014 sloganımız ile bir yılın sonunda bölge bayiliklerimizin sayısını maksimum düzeye çıkarmayı hedefleyerek, sanal ağ bağlantılı kuruluşlardaki bağlantılarımızı, firmamıza gelen bağlantıları o ildeki bölge bayiliğine yönlendirme yaparak ve bayilerimize katkılar sağlayarak çok daha hızlı bir inovatif strateji ile hareket etmeyi hedeflemekteyiz.

Bu nedenle, sahip olduğunuz bayilik döneminde, bulunduğunuz alanda hiçbir rakibinizin olmaması da en büyük fırsatlarınızdan birisidir. Ayrıca Solüsyon grubu %100 kendi üretimimiz olduğu için sizlere ek bir maliyet oluşturmamaktadır. Eko kit ve bayilik için farklı litreleri isteğinize göre tercih etmeniz Goldenika
Ürünlerinde ister hobi amaçlı, ister bölge bayiliği için tercih seçeneğine sahip olabilirsiniz.

Bunun yanında sektör hacminin birçok iş alanını kapsamış olması, saat gözlük, takı, ev eşyaları, değerli eserler, maket araçlar ve metal olarak adlandırdığımız tüm materyalleri altın kaplamak veya rose kaplamak, fırsatların ötesinde bir buluştur.

Goldenika bayilik koşulları tahmin edeceğinizden çok kolay. Yapmanız gereken hemen ürün bilgisi için müşteri temsilciliğine bir mail veya bir telefon, sizleri de bünyemizde görmekten mutluluk duyarız.