EĞİTİM VE ÖĞRENİM FIRSATI;

Goldenika Altın Kaplama Solüsyonlarının Eğitimini Alarak Altın Solüsyonlarınızı Kendiniz Ürettiğinizde Bununla neler yapacağınızı hayal edebilirseniz, hem iş fırsatlarını hemde size ait özel eşyalarınızı altın’a çevirebileceğinizin ne kadar sıra dışı bir buluş olduğunu keşfedebilirsiniz.

Türkiye’de Altın kaplama solüsyonlarında tek üretici firma olmanın haklı gururu ile Tüm pazarda siz’leri söz sahibi yapmanın tek yolunun size satış yapmak değil .. ürettiğinizde bunun size kazandıracağını hayal etmek istiyoruz

“Kapılarımızı Açtık sloganımız la başladığımız yolculuğumuzda bir yılın sonunda Türkiye genelinde “Her İlde Bir Kişi” ile Başlayacağımız Eğitimler ile Sizleri Kendi İlinizde üreten bireyler olma yolunda yetiştirmeyi amaçlıyoruz.

Sahip olacağınız (Altın Kaplama) (Mobil Altın Kaplama) konusu Şu an Türkiye Genelinde bir Elin parmakları Kadar Az sayılabilecek düzeylerdedir.

Bunun yanında sektör hacminin birçok iş alanını kapsamış olması, saat gözlük, takı, ev eşyaları, değerli eserler, maket araçlar ve metal olarak adlandırdığımız tüm materyalleri altın kaplamak fırsatların ötesinde bir buluştur.

Goldenika Altın Kaplama Eğitimleri tahmin edeceğinizden çok kolay. Yapmanız gereken hemen bir mail veya bir telefon, sizleri de bünyemizde görmekten mutluluk duyarız.