Altın Kaplama Sektöründe 2010 yılında başladığımız çalışmalarımızı her geçen gün bir adım daha ileriye taşımaktayız. Bu 10 Yıllık süreçte sürekli kendi solüsyonumuzu ve ürünlerimizi geliştirdik.

Solüsyonu en doğru şekilde uygulamak adına 2010 yılından bu yana cihazlarımızı geliştirdik ve geliştirmeye devam ediyoruz. Profesyonel ve Hobi olarak sunduğumuz 2 farklı kit bulunmaktadır. Bu kitler kullanım amacınızı en doğru şekilde karşılamak üzere ortaya çıktı.

Hobi Kit

Herkesin kolay uygulama yapabileceği ve fazla yer kaplamaadan yanınızda taşıyabileceğiniz kadar küçük bir hale getirdik. Geliştirdiğimiz kiti şarz edilebilir şekilde tasarladık. Elektrikli cihazlar gibi sabit bir noktada çalışmak yerine, mobil olarak dilediğiniz anda dildiğiniz ürüne uygulayabileceğiniz şekilde tasarladık.

Profesyonel Kit

Metal eşyaların kullanıldığı İç Dekorasyon, Mutfak, Silah, Takı vs. sektörlere katkı sunmaktayız.

Müşterilerimizin ürünlerimizi kullanarak başarılı olmalarına yardımcı olmak için neler yapabileceğimizi bulmak için sürekli çaba gösteriyoruz. Ülkemiz genelinde bir çok kişiye iş imkanı sunduk, bayilikler verdik ve vermeye devam ediyoruz.

Bizlere verdiğiniz destek ile her geçen gün dahada büyümekteyiz.

Bu güne kadar bizlere olan güveniniz ve verdiğiniz destek için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
Goldenika